Tworzymy odpowiedni klimat

Zaufaj naszemu doświadczeniu

jesteś tutaj: > O firmie

O firmie

Samsung Prestige 2014

Wybór rzetelnego, profesjonalnego, dostawcy wysokiej jakości klimatyzatorów, produktów wentylacji dla Twojego domu jest jedną z ważniejszych decyzji podejmowanych przez Ciebie.

Powierzając nam swoje pomieszczenia celem stworzenia w nich odpowiedniego klimatu bedziesz miał pewność,że Twój komfort wypoczynku jest w doskonałych rękach.

Możesz polegać na naszych systemach komfortu oraz na usługach oferowanych przez firmę Klimman .

By zapewnić Państwu maksymalny luksus w pracy jak również podczas wypoczynku, jesteśmy w stanie dobrać klimatyzację spełniającą wszelkie wasze oczekiwania.

Dobrze że Nas znalazłeś. My właśnie po To dla Was jesteśmy.

Proponujemy klimatyzatory najwyższej jakości sprawdzonych producentów takich jak Panasonic, Daikin, Samsung, Lg oraz innych. Profesjonalne usługi montażu, które zapewnią Ci spokojne używanie klimatyzacji na wiele lat.

Zadzwoń, napisz a zawsze chetnie pomożemy w doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji dla Ciebie, Twojej rodziny, szefa oraz znajomych.

Jesteś z Krakowa lub okolic ?

Podejmiemy sie wykonania kompleksowo klimatyzacji Twojego biura, domu, namiotu 🙂

Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją , co w połączeniu z doświadczeniem oraz wiedzą czyni nasza ekipę jedną z najlepszych na rynku.

Wszelkie prace montażowe wykonywane są tylko z atestowanych materiałów, które zapewniają długoletnią żywotność pracy Twojego klimatyzatora.

Zapraszamy do współpracy. Nie zawiedziesz się na nas.

Jeśli chcesz zamontować klimatyzację w domu, mieszkaniu – NIE PRZEPŁACAJ. Możesz zakupić w naszej firmie klimatyzatory wraz z montażem ze stawką 8% Vat a nie 23%

Uczestniczymy w programie” KONTROLOWANA JAKOŚĆ USŁUG ”

 W ofercie znajda Państwo:

Świadczymy usługi z zakresu: 

Kontakt

“KLIMMAN”

Adres:
ul. Lusińska 8,
30-698 Kraków

Telefon:
698 514 800 MICHAŁ
606 805 330 BOGDAN

michal@klimman.com.pl
biuro@klimman.com.plcopyrigths by Klimman 2010 | kompleksowa obsługa strony www Kraków

sponsorzy